kontaktný formulár

Nezáväzná objednávka fotenia

Zanechajte mi správu pomocou kontaktného formulára a ja vám čo najskôr odpoviem.

KontaktBox

Google reCaptcha: Invalid site key.

Často kladené otázky (FAQ)

Prevažne pôsobím na východnom Slovensku, keďže som z Košíc. Vycestovaniu do vzdialenejších kútov Slovenska sa však nebránim.

Áno. Preferujem uskutočniť fotenie v mojom ateliéri, pokiaľ však disponujete fotogenickým priestorom, nebránim sa foteniu vo vašom priestore alebo v exteriéri. Fotenie si však vyžaduje dobré svetelné podmienky, preto je potrebné miesto fotenia vždy predom konzultovať.

Balíčky a ich nastavenia sú prispôsobené tak, aby ste dostali plnohodnotnú službu za férovú cenu. Ich obsah a cenotvorba vychádzajú z mojich doterajších skúseností a sú nastavené k spokojnosti oboch strán.

Balíčky nie je možné kombinovať. V prípade rozsiahlejšej spolupráce viem vytvoriť cenovú ponuku na mieru.

S týmto sa samozrejme počíta, bábätká po narodení sú veľmi nevyspitateľné a musíme rešpektovať ich potreby. V prípade, že bábätko nebude spolupracovať, máme dostatočný časový priestor, aby sme sa ho pokúsili upokojiť.

Klasické fotenie odporúčam rezervovať minimálne dva týždne dopredu. Svadobné fotenie odporúčam dohodnúť čím skôr, tým lepšie, aby ste mali istotu, že termín, o ktorý máte záujem bude k dispozícií.

Áno. Po dohodnutí fotenia budem vyžadovať zálohu, ktorá bude zároveň slúžiť ako vaša rezervácia termínu. Výška zálohy sa odvíja od typu zvoleného balíčka.

Stáva sa to. V takom prípade je dobré informovať ma čo najskôr, aby som si mohla upraviť program a zároveň vám nájsť náhradný termín. Dátum náhradného termínu sa však odvíja od aktuálnej vyťaženosti.